APIE MARP

Marp naminių gyvūnėlių maisto kūrimo idėja atsirado dėl mūsų ilgametės darbo patirties su naminių gyvūnėlių maistu ir gyvūnų mityba. Mūsų pagrindinis tikslas buvo ir yra tiekti tokį naminių gyvūnėlių maistą, kuris suteiktų maksimalų praktiškumą. Mūsų tiekiamas Marp šunų ir kačių maistas yra skirstomas į dvi pagrindines produktų linijas: holistinis pašaras ir aukščiausios kokybės natūralus pašaras.

Marp Think Holistic - mityba be kompromiso

Mūsų holistinio pašaro sudėtis, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Šis šunų ir kačių ėdalas gaminamas be grūdų ir jo sudėtyje yra daug mėsos iš kurios jūsų augintinis gauna jam taip reikalingus baltymus. Laikantis holistinių tradicijų visi ingredientai naudojami naminių gyvūnėlių ėdale, turi būti sveiki ir naudingi, todėl šio pašaro sudėtyje galima rasti platų žolelių asortimentą, kuris yra svarbus visam šuns organizmui. Kitaip tariant, tinkami ingredientai yra būtini, norint ateityje išvengti sveikatos problemų – prevencija yra svarbiau nei priežiūra. Kalbant apie šį holistinį mitybos aspektą, laikomės to, jog mūsų sudėties formulės iš tikrųjų būtų tradicinės ir naminių gyvūnėlių ėdalo ingredientai būtų panašūs į dietą, kurią šunys rinktųsi gyvendami natūralioje aplinkoje. Mūsų holistinis asortimentas turi vidutiniškai 80% baltymų iš gyvūnų šaltinių. Tai yra jūsų šuns idealaus raumeningumo pagrindas.

7 priežastys, kodėl reiktų rinktis Marp Holistic liniją:
 1. Aukščiausios kokybės ingredientai (kokybė tokia pat kaip ir žmogui)
 2. Didelis kiekis mėsos ir be grūdų
 3. Tradicinė holistinė formulė - turtinga žolelėmis
 4. Veislei būdingos formulės, tinkamos alergiškiems šunims 
 5. Gerina odos ir kailio būklę
 6. Pašaras skanus ir lengvai virškinamas 
 7. Jokių cheminių konservantų, kvapiųjų medžiagų, kukurūzų, kviečių ar kitų netinkamų ar pavojingų ingredientų

 

Marp think natural – super-premium pašaras šunims

Mes laikomės dviejų pagrindinių prioritetų gamindami natūralų pašarą šunims. Pirma, naudoti tik aukščiausios kokybės ingridentus, antra, užtikrinti, kad mūsų formulės būtų praktiškos naudojant ribotą kiekį ingredientų. Vienas baltymų šaltinis, vienas angliavandenių šaltinis. Esame įsitikinę, kad mažiau ingredientų – teisingesnė mityba. Mūsų pašarai idealiai tinka sveikiems šunims, šunims, turintiems alergijų bei šunims su jautriu virškinimo traktu. Marp natūralus pašaras palengvina šuns virškinimą, palaiko sveiką odą bei kailį, puikus šuns raumenims. Vienintelis praktiškas naminių gyvūnėlių ėdalas yra tas, kurį šunys valgo ir mėgaujasi juo.

7 priežastys, kodėl reiktų rinktis Marp Natural liniją:

 1. Aukščiausios kokybės ingredientai 
 2. Skanus ir lengvai virškinamas
 3. Idealus šunims, turintiems virškinamojo trakto problemų
 4. Palaiko sveiką odą bei kailį, puikus šuns raumenims 
 5. Vienas baltymų šaltinis
 6. Nėra pigių ingridientų, kaip kviečiai, sojos ar kukurūzai
 7. Jokių cheminių konservantų, kvapiųjų medžiagų, kukurūzų, kviečių ar kitų netinkamų ar pavojingų ingredientų

This website uses cookies. By using this site you, agree to the storage and use of cookies to evaluate the site's traffic and optimisation of marketing activities.More infoI agree